Strona główna

Kancelaria Prawnicza Andrzej Gotfryd

Kancelaria Prawnicza Andrzej Gotfryd została założona przez Andrzeja Gotfryda w 1993 r. w Jaśle. Kancelaria od początku swojej działalności skupiała się na świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej i podatkowej, tworząc indywidualnie dopasowane do potrzeb Klientów zestawy usług. To podejście pozwoliło na nawiązanie długotrwałych relacji z Klientami zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Przez 30 lat aktywności na rynku usług prawniczych Kancelaria nieustannie rozwijała swoją działalność, adaptując się do zmieniającego się otoczenia gospodarczego i prawnego.

Siedziba własna Kancelarii Prawniczej Andrzej Gotfryd w Jaśle

Własne Biuro Kancelarii na X piętrze budynku przy ul. Solec 24 w Warszawie

Założyciel Kancelarii

Andrzej Gotfryd, założyciel i właściciel Kancelarii Prawniczej Andrzej Gotfryd, ukończył prawo na Wydziale Prawa Uniwersytetu Marii Curii – Skłodowskiej w Lublinie Filia w Rzeszowie, a także studia podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym w/w Uniwersytetu na kierunku rachunkowość i finanse.

  • Od 1999 r. wykonuje zawód adwokata w ORA w Rzeszowie (w latach 1993 – 1998 zawód radcy prawnego w OIRP w Rzeszowie).  Jako specjalista w zakresie prawa podatkowego, postulujący od wielu lat idee kodyfikacji prawa podatkowego w Polsce, reprezentował wielu najistotniejszych Klientów Kancelarii w sprawach podatkowych i karnoskarbowych.
  • Uczestniczył w różnych projektach z zakresu obsługi prawnej realizowanych m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Argentynie, Meksyku oraz na Ukrainie.
  • Specjalizuje się w strategicznym doradztwie prawnym, w sprawach podatkowych, karnoskarbowych i karnych.
  • Zajmuje się także działalnością charytatywną, w szczególności jest od grudnia 2001 r. Prezesem Zarządu Fundacji im. Janusza Korczaka z siedzibą w Jaśle prowadzącej m. in. programy pomocy stypendialnej dla młodzieży.

Wizja Kancelarii

Naczelną zasadą w działalności Kancelarii jest długofalowy rozwój i utrzymanie obecności na rynku usług prawniczych przez wiele lat. Znakiem rozpoznawczym Kancelarii od początku jej działalności po dzień dzisiejszy jest nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale przede wszystkim uczciwość i troska o ochronę interesów Klienta.

Te wartości stanowią fundament działań Kancelarii we wszystkich aspektach jej funkcjonowania.